spacer.png, 0 kB
Nazwa Projektu
Strona głównaAktualnościInformacje o projekcieMat. dydaktyczneCiekawe materiałyOferta dla studentówKoło naukoweGaleria
Dokumenty do pobrania
Kontakt
Linki
Przetargi

2013 r.

1. 20 marca 2013 r.
Przetarg nieograniczony na dostawę pomocy naukowych dla Politechniki Gdańskiej, Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłość gospodarki.


2. 19 stycznia 2013 r.
Przetarg nieograniczony na dostawę artykułów reklamowych i promocyjnych dla Politechniki Gdańskiej, Wydziału Fizyki Technicznej iMatematyki Stosowanej na potrzeby, na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłość gospodarki.


2012 r.

1. 10 grudnia 2012 r.
Przetarg nieograniczony na świadczenie usługi hotelarskiej dla Politechniki Gdańskiej, Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na potrzeby, na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłość gospodarki.

2. 5 grudnia 2012 r.
Przetarg nieograniczony na dostawę artykułów reklamowych i promocyjnych dla Politechniki Gdańskiej, Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłość gospodarki.

3. 16 października 2012 r.
Przetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę odczynników chemicznych, laboratoryjnych wyrobów szklanych oraz sprzętu laboratoryjnego wraz z transportem dla Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłość gospodarki.

4. 29 maja 2012 r.
Przetarg nieograniczony na dostawę pomocy dydaktycznych wraz z transportem dla Politechniki Gdańskiej, Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłość gospodarki.

5. 19 kwietnia 2012 r.
Przetarg nieograniczony na usługę w zakresie wynajmu autokaru wraz z kierowcą na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłość gospodarki na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.

6. 28 marca 2012 r.
Przetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę odczynników chmeicznych wraz z transportem dla Politechniki Gdańskiej, Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłość gospodarki.

7. 7 marca 2012 r.
Przetarg nieograniczony na usługę w zakresie wynajmu autokaru wraz z kierowcą na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłośc gospodarki na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.

8. 7 marca 2012 r.
Przetarg nieograniczony na dostawę artykułów reklamowych i promocyjnych dla Politechniki Gdańskiej, Wydziału Fizyki Techniczenj i Matematyki Stosowanej, na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłość gospodarki.


2011 r.

1. 7 listopada 2011 r.
Przetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę materiałów, odczynników chemicznych oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego wraz z transportem dla Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej, na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłość gospodarki.

2. 27 października 2011 r.:
Przetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę materiałów ściernych wraz z transportem dla Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłość gospodarki.

3. 27 października 2011 r.:
Przetarg nieograniczony na dostawę pomocy dydaktycznych wraz z transportem dla Politechniki Gdańskiej, Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłość gospodarki.

4. 31 sierpnia 2011 r.:
Przetarg nieograniczony na dostawę pomocy dydaktycznych wraz z transportem dla Politechniki Gdańskiej, Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłość gospodarki

5. 18 maja 2011 r.:
Przetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę odczynników chemicznych wraz z transportem dla Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłość gospodarki

6. 9 maja 2011 r.:
Przetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę odczynników chemicznych wraz z transportem dla Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłość gospodarki

7. 19 kwietnia 2011 r.:
Przetarg nieograniczony na usługę w zakresie wynajmu autokaru z kierowcą na potrzeby projektu Inżynieria materiałowa — przyszłość gospodarki na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej

Inżynieria Materiałowa — przyszłość gospodarki
ul. G. Narutowicza 11/12 pokój 103 d
80-233 Gdańsk
spacer.png, 0 kB